وبلاگ


درباره درب های کرکره ای رها (Rehau)

درباره درب های کرکره ای رها (Rehau)

شرکت نماآرا ازسال 1386 اقدام به تولید و عرضه درب های کرکره ای نمود که مواد اولیه آن تماما ساخت کشور آلمان و توسط یکی از معتبرترین و بهترین تولیدکنندگان مواد اولیهPVC در دنیا به نام شرکتREHAU تولید میشود.ثبات رنگ، روان بودن در باز و بسته شدن، تنوع رنگ، تنوع ظاهر، تنوع متریال و همچنین طول عمر بالای ای...
جک کابینت آرام بند و آرام بازشو HKS گریفین

جک کابینت آرام بند و آرام بازشو HKS گریفین

محصولات گریفین شامل جک های آرامبند، جک های پمپی ، لولا های آرامبند و جک  هایHK و HKS هستند. در این مطلب ما قصد داریم به شما توضیح مختصری از جک  های آرام بند و آرام بازشوHKS گریفین بدهیم. در ادامه لینک ویدیو آنباکس این  جک ها هم  قرار دادیم که میتوانید مشاهده کنید.
جک کابینت آرام بند و آرام بازشو HK گریفین

جک کابینت آرام بند و آرام بازشو HK گریفین

محصولات گریفین شامل جک های آرامبند، جک های پمپی ، لولا های آرامبند و جک هایHK و HKS هستند. در این مطلب ما قصد داریم به شما توضیح مختصری از جک های آرام بند و آرام بازشوHK گریفین بدهیم. در ادامه لینک ویدیو آنباکس این جک ها هم  قرار دادیم که میتوانید مشاهده کنید.
چرا لولا آرامبند بخریم ؟

چرا لولا آرامبند بخریم ؟

خیلی مواقع به دنبال راهی هستیم وقتی یه محصولی رو میخریم بتونیم ازش  استفاده و بهره برداری بیشتری کنیم. این قانون در رابطه با محصولات کابینت و  یراق آلات کابینت هم صدق میکنه. برای مثال وقتی میخوایم یه لولا بخریم به  دنبال این هستیم که بهترین ویژگی و بیشتری طول عمر رو داشته باشه.
ایده برای استفاده بیشتر از فضای کشو

ایده برای استفاده بیشتر از فضای کشو

تو این روزا که خونه ها هر روز کوچیک تر از دیروز میشن یکی از دغدغه هایی  که اضافه میشه نداشتن فضای کافی برای کابینت ها و کمد ها هست و به همین علت  نمیتونیم خیلی از وسایل زندگیمون رو کامل تو کشو یا کمد قرار بدیم. تو این  وبلاگ قراره تا بهتون محصولی رو معرفی کنیم که این مشکل رو کامل حل ک...
تفاوت ریل ساچمه ای و ریل تاندم مخفی

تفاوت ریل ساچمه ای و ریل تاندم مخفی

یکی از مواردی که امروزه افراد برای انتخاب ریل های کابینت و کمد های منزل  خودشون باهاش درگیر هستن , نداشتن اطلاعات کافی از انواع ریل های موجود در  بازار هست که تصمیم گرفتیم تا امروز برای شما دو مدل از این ریل ها رو  بررسی کنیم.
جنس چینی بخریم یا ترکی ؟

جنس چینی بخریم یا ترکی ؟

در این مطلب سعی داریم تا شما رو با جنس های موجود در بازار که در کشور های  مختلف تولید میشوند آشنا کنیم و مزایا و معایب هر کدوم از این محصولات رو  بگیم تا بتونید خریدی مطمئن داشته باشید و نگران خدمات بعد از خریدتون  نباشید.
کاربرد ریل های سوپرمارکتی

کاربرد ریل های سوپرمارکتی

امروزه با توجه به کمتر شدن فضا ها در خانه و کوچکتر شدن آپارتمان ها اکثر  افراد به دنبال راه حلی برای رفع این مشکل هستند. یکی از مکان های مهم در  خانه ها که میتوان بخش مهمی از خانه در نظر گرفت کابینت ها و کمدها هستند  که راه حل افزایش فضا در کابینت و کمد ها , ریل های سوپرمارکتی هستند.
تفاوت لولا پایه ثابت و پایه کلیپسی

تفاوت لولا پایه ثابت و پایه کلیپسی

تو این مطلب سعی داریم تا شما رو با لولا پایه ثابت و پایه کلیپسی آشنا  کنیم و یک سری تفاوت ها و شباهت ها رو بهتون بگیم تا در موقع خرید یراق  کابینت بتونید بهترین خرید رو تجربه کنید.
اجزای تشکیل دهنده کرکره PVC

اجزای تشکیل دهنده کرکره PVC

ریل های کرکره ای با زیبایی خاصی که در اجزای کابینت ایجاد میکنن باعث میشه  تا روز به روز به محبوبیت اون ها اضافه بشه و افراد بیشتر به سمت این درب  ها و مدل های مدرن برن. حالا ما هم امروز تصمیم گرفتیم تا با معرفی اجزای  درب کرکره ای شما رو با این مدل از درب ها بیشتر آشنا کنیم