وبلاگ


چرا لولا آرامبند بخریم ؟

چرا لولا آرامبند بخریم ؟

خیلی مواقع به دنبال راهی هستیم وقتی یه محصولی رو میخریم بتونیم ازش  استفاده و بهره برداری بیشتری کنیم. این قانون در رابطه با محصولات کابینت و  یراق آلات کابینت هم صدق میکنه. برای مثال وقتی میخوایم یه لولا بخریم به  دنبال این هستیم که بهترین ویژگی و بیشتری طول عمر رو داشته باشه.
ایده برای استفاده بیشتر از فضای کشو

ایده برای استفاده بیشتر از فضای کشو

تو این روزا که خونه ها هر روز کوچیک تر از دیروز میشن یکی از دغدغه هایی  که اضافه میشه نداشتن فضای کافی برای کابینت ها و کمد ها هست و به همین علت  نمیتونیم خیلی از وسایل زندگیمون رو کامل تو کشو یا کمد قرار بدیم. تو این  وبلاگ قراره تا بهتون محصولی رو معرفی کنیم که این مشکل رو کامل حل ک...
تفاوت ریل ساچمه ای و ریل تاندم مخفی

تفاوت ریل ساچمه ای و ریل تاندم مخفی

یکی از مواردی که امروزه افراد برای انتخاب ریل های کابینت و کمد های منزل  خودشون باهاش درگیر هستن , نداشتن اطلاعات کافی از انواع ریل های موجود در  بازار هست که تصمیم گرفتیم تا امروز برای شما دو مدل از این ریل ها رو  بررسی کنیم.
جنس چینی بخریم یا ترکی ؟

جنس چینی بخریم یا ترکی ؟

در این مطلب سعی داریم تا شما رو با جنس های موجود در بازار که در کشور های  مختلف تولید میشوند آشنا کنیم و مزایا و معایب هر کدوم از این محصولات رو  بگیم تا بتونید خریدی مطمئن داشته باشید و نگران خدمات بعد از خریدتون  نباشید.
کاربرد ریل های سوپرمارکتی

کاربرد ریل های سوپرمارکتی

امروزه با توجه به کمتر شدن فضا ها در خانه و کوچکتر شدن آپارتمان ها اکثر  افراد به دنبال راه حلی برای رفع این مشکل هستند. یکی از مکان های مهم در  خانه ها که میتوان بخش مهمی از خانه در نظر گرفت کابینت ها و کمدها هستند  که راه حل افزایش فضا در کابینت و کمد ها , ریل های سوپرمارکتی هستند.
تفاوت لولا پایه ثابت و پایه کلیپسی

تفاوت لولا پایه ثابت و پایه کلیپسی

تو این مطلب سعی داریم تا شما رو با لولا پایه ثابت و پایه کلیپسی آشنا  کنیم و یک سری تفاوت ها و شباهت ها رو بهتون بگیم تا در موقع خرید یراق  کابینت بتونید بهترین خرید رو تجربه کنید.
اجزای تشکیل دهنده کرکره PVC

اجزای تشکیل دهنده کرکره PVC

ریل های کرکره ای با زیبایی خاصی که در اجزای کابینت ایجاد میکنن باعث میشه  تا روز به روز به محبوبیت اون ها اضافه بشه و افراد بیشتر به سمت این درب  ها و مدل های مدرن برن. حالا ما هم امروز تصمیم گرفتیم تا با معرفی اجزای  درب کرکره ای شما رو با این مدل از درب ها بیشتر آشنا کنیم
بلوم بخریم یا ولکاتو ؟

بلوم بخریم یا ولکاتو ؟

تو این مقاله سعی داریم تا شما رو با ویژگی های برندهای درجه یک و معتبر  ولکاتو و بلوم آشنا کنیم و از بین این دو برند مزایا و ویژگی محصولاتشون رو  هم بگیم تا برای خرید , یک انتخاب مناسب داشته باشیم تا بتونیم با استفاده  کردن محصولات درجه یک , لذت بیشتری از زندگی داشته باشیم.
ریل ساچمه ای چیست؟

ریل ساچمه ای چیست؟

در قدیم به جای ریل ساچمه ای از ریل غلتکی استفاده میکردند در صورتی که ریل غلتکی را اولین مدل ریل کشو در بازار بدانیم، ریل ساچمه ای دومین مدل است که پس از آن عرضه شد. این ریل از محبوبیت قابل توجهی میان تولیدکنندگان لوازم ریلی، شرکت های طراح و سازنده ی کابینت آشپزخانه و سایر مصرف کنندگان برخوردار است.
ویژگی ریل های تاندم

ویژگی ریل های تاندم

ریل تاندم، قابلیت‌ها و مزایای بسیاری دارد. با داشتن آرام‌بند و حالت فشاری، برخی از مهم‌ترین ویژگی‌ای ریل تاندم عبارت است :
لولا مناسب برای کابینت

لولا مناسب برای کابینت

بعضی اوقات که میخواین کابینت خودتون رو عوض کنید یا یه کابینت جدید برای  خودتون سفارش بدین اینه که به نوع یراقی که قراره استفاده کنید دقت داشته  باشید چون در آینده ممکنه با انتخاب یراق نامناسب دچار مشکلاتی بشین که  ضررهای مالی بیشتری بهتون بزنه پس یکی از نکاتی که قبل از خرید کابینت و ی...
چرا ولکاتو بخریم ؟

چرا ولکاتو بخریم ؟

بعضی اوقات میشه که مجبور میشین از بین چند برند خوب به دنبال برند اصلی و  مورد علاقه خودتون بگردین تا بتونید محصولات ایده آل خودتون رو رو پیدا  کنید و از استفاده کردنش لذت ببرید. در زمینه یراق کابینت هم به همین شکل  هست و با توجه به اینکه برندهای بزرگ و خوبی وجود دارن شما باید به دنبال...